INFANTIL femení / masculí

INFANTIL FEMENÍ (fins 13 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA DATA
50 m.ll. 7"6  Sonia Pacheco Miranda 72 Granollers 26.05.84
7"6  Andrea Diez Ibañez 88 Mollet 04.03.00
60 m.ll. 8" 4 Sonia Pacheco Miranda  72 Serrahima 20.05.84
i 8"57 Claudia Molleví Fernández 03 Sabadell 21.02.15
80 m. ll. 10" 4 Alba Alcarria Dorado 91 Mollet 20.03.04
100 m. ll. 13"5 Nuria Lleonart Villa 75 Granollers 25.10.87
150 m. ll. 20" 0 Alba Alcarria Dorado 91 Granollers 17.04.04
200 m.ll. 28"5 Nuria Lleonart Villa 75 Sant Celoni 30.10.88
600 m.ll. 1'50"8 Claudia Jordan Roura 03 El Prat 22.04.15
800 m.ll. 3'10"5 Alba Alcarria Dorado 91 Sant Celoni 14.09.03
1000 m.ll. 3'21"0 Alba Alcarria Dorado 91 Mollet 20.03.04
2000 m.ll. 7'42"6 Mireia Vila Viure 85 Sant Celoni 10.05.97
3000 m.ll. 11'31"9 Claudia Jordan Roura 03 Sant Celoni 14.03.15
60 m.t.(0,5) 10"2 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 20.09.03
80 m.t.(0,76) 14"5 Alba Alcarria Dorado 91 Granollers 13.03.04
220 m.t.(0,76) 37"4 Dolors Jimenez Navas 93 Sant Celoni 16.04.05
1000m"st"s-r 3´31"8 Claudia Jordan Roura 03 Granollers 25.04.15
alcada 1.53 Marta Ruiz Garcia 92 Mollet 12.03.05
triple 9.36 Marta Ruiz Garcia 92 Castellar 23.10.05
llargada 4.92 Alba Alcarria Dorado 91 Reus 19.05.04
perxa 1. 95  Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 18.10.03
pes (2kg) 9.77 Marta Miralpeix Monclus 90 Mataro 14.12.03
pes (4kg) 8.00 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 23.09.84
Disc (800gr) 22.82 Maria Garrigosa Silvente 91 El Prat 12.06.04
Disc (1kg) 29.74 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 23.09.84
Javalina(300gr) 13.18 Andrea Diez Ibañez 88 Granollers 15.04.00
Javalina(400gr) 26.20 Mar Iglesias Navarrete 03 Olot 30.05.15
Javalina(600gr) 25.74 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 16.09.84
Martell(2kg.) 29.35 Maria Garrigosa Silvente 91 Mollet 17.04.04
1000 m.m. 6'42"3 Andrea Diez Ibañez 88 Sant Celoni 18.03.00
2000 m.m. 10'40"05 Anna Galin Pons 95 Can Drago 23.04.06
3000 m.m. 15'22"88 Anna  Galin Pons 95 Terrassa 07.06.08
5000 m.m. 27'46"09 Anna Galin Pons 95 Barcelona-CD 07.03.08
3km.m. R 16'07"0 Anna Galin Pons 95 Rubi 01.04.07
pentatló 2044 p. Marta Ruiz Garcia
15"4 - 1.47 - 8.10 - 4.01 -11.8
92 Igualada 01.05.05
Heptalo(abs.) 1917 Alba Alcarria Dorado
20"6 - 1.25 - 6.15 - 31"3 - 3.74 - 11.72 - 3´1025
91 Sant Celoni 13/14.09.03
4x80 44"65 C. Molleví - S. Comajoan P .Subirana - M. Rigat 03 Vic 18.04.15
4x200 i 1'58"29 C. Molleví - S. Comajoan P .Subirana - M. Ferrer 03 Sabadell 21.02.15
3x600 7'03"0 A. Caro (93) - L. Sepúlveda (92) - D. Giménez (93) - Mollet 20.03.04
3x1000 11'17"1 M. Ruiz (92) - L. Sepúlveda (92) - D. Giménez (93) - Mollet 19.03.05
Pentatlo: 80 m.t. - Alçada - pes (3) - Llargada - 80 ll.
PISTA COBERTA
60 m.ll. 8"53 Claudia Molleví Fernández 03 Sabadell 14.03.15
500 m.ll. 1´54"32 Maria Rigat Brugarolas 02 Sabadell 15.12.13
600 m.ll. 1´54"66 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 28.02.15
1000 m.ll. 3´32"81 Dolors Giménez Navas 93 Sabadell 26.02.05
llargada 4.67 Marina Ferrer Guardia 02 Sabadell 21.02.15
alçada 1.48 Marta Ruiz Garcia 92 Sabadell 09.12.05
triple 8.65 Alba Alcarria Dorado 91 Sabadell 21.02.04
60 m.t. 10"77 Alba Alcarria Dorado 91 Sabadell 21.02.04
pes (2k) 8.71 Sarah Comajoan Rodríguez 02 Sabadell 21.02.15
4x200 1´58"29 M.Ferrer-S.Comajoan - P. Subirana - C. Molleví 02 Sabadell 21.02.15



INFANTIL MASCULÍ (fins 13 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA DATA
50 m.ll. 7"3 Robert Diez Ibañez 88 Mollet 04.03.00
60 m.ll. 7" 9 Josep Molleví Perujo  72 Sant Celoni 20.07.85
80 m. ll. 9"6 Ricard Ribalta Fernandez 83 Granollers 17.04.96
150 m. ll. 18"2 Ricard Ribalta Fernandez 83 Serrahima 16.05.96
400 m.ll. 57"9 josep MªGonzalez Sanchez 70 Granollers 12.10.83
600 m.ll. i 1´31"81 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
1000 m.ll. 3´00"2 Víctor Coris Cobos 01 Sant Celoni 05.04.14
2000 m.ll. 6´25"0 JosepMª Gonzalez Sanchez 70 Sant Celoni 04.09.83
3000 m.ll. 10´55"6 Gerard Blanche Rovira 84 Sant Celoni 10.05.97
60 m.t.(0,5) 8"8 Lamin Jammeh 90 Granollers 27.04.02
80 m.t.(0,84) 14"53 Víctor Coris Cobos 01 Serrahima 25.05.14
200 m.t.(0,76) 35"2 Gerard Blanche Rovira 84 Sant Celoni 08.04.97
220 m.t.(0,76) 33"63 Xavier Quesada Poveda 95 Terrassa 07.06.08
1000m"st"s-r 3´19"2 Víctor Coris Cobos 01 Granollers 24.03.13
alcada 1.55 Víctor Coris Cobos 01 Sant Celoni 26.07.14
llargada 5.46 Ricard Ribalta Fernandez 83 Sant Celoni 09.08.86
perxa 1.95 J.A. López Rodríguez 70 sant Celoni 20.03.83
triple 0,5 10.45 Lamin Jammeh 90 Sabadell 12.10.03
pes (2kg) 10.14 David Cordova Moron 92 Reus 29.05.04
pes (3kg) 10.32 Pol Burdkart Freire 01 Tarragona 14.06.14
pes (4kg) 10.60 Donato Pacheco Lòpez  73 Granollers 19.04.86
Disc (800gr) 31.50 Pol Burdkart Freire 01 Sant Celoni 09.04.14
Disc (1kg) 29.78 Donato Pacheco Lòpez  73 Granollers 16.03.86
Martell(3kg.) 30.51 Ernest Mena Vera 86 Palafrugell 15.05.99
Javalina(500gr) 29.35 David Cordova Moron 92 El Prat 11.06.05
Javalina(600gr) 20.06 Jordi Blanche Marti 81 Sant Celoni 26.02.94
2000 m.m. 11' 00 "7 Carles Novell Ninou 65 Sant Celoni 25.09.77
3000 m.m. 15´40"9 Adria Galin Pons 93 El Prat 01.10.06
5000 m.m. 26´15"8 Adria Galin Pons 93 Lloret 22.10.06
3km.m. 17´00"0 Adria Castañeda Roda 94 Badalona 28.01.07
tetratló 1.463p Víctor Coris Cobos
8"4 -4.88 -8.65 -1.39
01 Palafrugell 21.12.13
Pentatló 2.056 Víctor Coris Cobos
10"63 - 4.90 - 9.14 - 14"53 - 1.46
01 Serrahima 25.05.14
4x80 44"11 P. Casals - L. Alcaide - A. Crespo - Cl.Gómez 02 Vic 18.04.15
4x150 1' 33"0 Navarro - Molinero - Murillo - Marin 72 Sant Celoni 14.04.84
4x200 i 2´01"66 P. Casals - P. Vilert - M.Gual - Cl.Gómez 03 Sabadell 14.12.14
4x300 - - - - -
3x1000 9' 32"1 Navarro - Rodríguez - Marin 71 Sant Celoni 30.04.83
Tetratló:
Pentatló:
PISTA COBERTA
60 m.ll. 8"16 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
300 m.ll. 40"75 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 20.12.14
500 m.ll. 1´19"13 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 09.02.14
600 m.ll. 1´31"81 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
1000 m.ll. 4´06"78 Nil Domenech Juanhuix 03 Sabadell 25.01.15
60 m.t. 11"66 Claudi Gómez Altes 03 Sabadell 07.02.15
llargada 4.82 Victor Coris Cobos 01 Sabadell 15.03.14
alçada 1.46 Marcel Gual Alonso 03 Sabadell 28.02.15
triple 8.60 Pol Vilert Bertran 03 Sabadell 25.01.15
pes (3k) 9.00 Pol Burkardt Freire 01 Sabadell 15.03.14
2000 m.m. 12´30"12 Bernat Pons Miro 03 Sabadell 28.02.15
4x200 2´01"66 P. Casals - P. Vilert - M.Gual - Cl.Gómez 03 Sabadell 14.12.14
Tetratló 1.492 Víctor Coris Cobos 02 Sabadell 21.02.15

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada