INFANTIL femení / masculí

INFANTIL FEMENÍ (fins 13 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA DATA
50 m.ll. 7"6  Sonia Pacheco Miranda 72 Granollers 26.05.84
7"6  Andrea Diez Ibañez 88 Mollet 04.03.00
60 m.ll. 8" 4 Sonia Pacheco Miranda  72 Serrahima 20.05.84
i 8"50 Claudia Molleví Fernández 03 Sabadell 14.03.15
80 m. ll. 9''9 Claudia Molleví Fernández 03 Calella 26.11.15
100 m. ll. 13"5 Nuria Lleonart Villa 75 Granollers 25.10.87
150 m. ll. 20" 0 Alba Alcarria Dorado 91 Granollers 17.04.04
200 m.ll. 28"5 Nuria Lleonart Villa 75 Sant Celoni 30.10.88
600 m.ll. 1'45''78 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 10.12.16
800 m.ll. 3'10"5 Alba Alcarria Dorado 91 Sant Celoni 14.09.03
1000 m.ll. 3'10"82 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 17.12.16
2000 m.ll. 7'20"82 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 20.05.16
3000 m.ll. 11'22"1 Claudia Jordan Roura 03 Lloret 20.03.16
60 m.t.(0,5) 10"2 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 20.09.03
80 m.t.(0,76) -3.3 13''49 Paula subirana Tubau 03 Castellar 21.05.16
220 m.t.(0,76) 33''97 Paula subirana Tubau 03 Castellar 11.06.16
1000m"st"s-r 3'25''60 Claudia Jordan Roura 03 Castellar 01.05.16
alcada 1.53 Marta Ruiz Garcia 92 Mollet 12.03.05
triple 9.98 Elia Morist Martínez 03 Castellar 21.05.16
llargada 4.92 Alba Alcarria Dorado 91 Reus 19.05.04
perxa 1. 95  Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 18.10.03
pes (2kg) 9.77 Marta Miralpeix Monclus 90 Mataro 14.12.03
pes (4kg) 8.00 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 23.09.84
Disc (800gr) 25.27 Mar Iglesias Navarrete 03 Castellar 11.06.16
Disc (1kg) 29.74 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 23.09.84
Javalina(300gr) 13.18 Andrea Diez Ibáñez 88 Granollers 15.04.00
Javalina(400gr) 31.78 Mar Iglesias Navarrete 03 Castellar 11.06.16
Javalina(600gr) 25.74 Olga Riera Garcia 71 Sabadell 16.09.84
Martell(2kg.) 29.37 Anzhelika Homon 03 Castellar 21.05.16
1000 m.m. 6'42"3 Andrea Diez Ibáñez 88 Sant Celoni 18.03.00
2000 m.m. 10'40"05 Anna Galin Pons 95 Can Dragó 23.04.06
3000 m.m. 15'22"88 Anna  Galin Pons 95 Terrassa 07.06.08
5000 m.m. 27'46"09 Anna Galin Pons 95 Barcelona-CD 07.03.08
3km.m. R 16'07"0 Anna Galin Pons 95 Rubi 01.04.07
pentatló 2465 p. Claudia Molleví Fernàndez
14"05 - 1.23 - 8.54 - 4.7 -11.72
92 Barberà 25.05.16
Heptalo(abs.) 1917 Alba Alcarria Dorado
20"6 - 1.25 - 6.15 - 31"3 - 3.74 - 11.72 - 3´1025
91 Sant Celoni 13/14.09.03
4x80 44"65 C. Molleví - S. Comajoan P .Subirana - M. Rigat 03 Vic 18.04.15
4x200 i 1'58"16 C. Molleví - S. Comajoan P .Subirana - M. Ferrer 03 Sabadell 3.02.16
3x600 7'03"0 A. Caro (93) - L. Sepúlveda (92) - D. Giménez (93) - Mollet 20.03.04
3x1000 11'17"1 M. Ruiz (92) - L. Sepúlveda (92) - D. Giménez (93) - Mollet 19.03.05
Pentatlo: 80 m.t. - Alçada - pes (3) - Llargada - 80 ll.
PISTA COBERTA
60 m.ll. 8"50 Claudia Molleví Fernández 03 Sabadell 14.03.15
300 m.ll. 46''16 Paula Subirana Tubau 03 Sabadell 10.12.16
500 m.ll. 1'54"32 Maria Rigat Brugarolas 02 Sabadell 15.12.13
600 m.ll. 1'45''78 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 10.12.16
1000 m.ll. 3'10'82 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 17.12.16
2000 m.ll. 7'09''32 Mireia Planesas mir 05 Sabadell 18.02.17
llargada 4.67 Marina Ferrer Guardia 02 Sabadell 21.02.15
alçada 1.48 Marta Ruiz Garcia 92 Sabadell 09.12.05
triple 9.83 Claudia Jordan Roura 03 Sabadell 14.01.16
60 m.t. 10"33 Paula Subirana Tubau 03 Sabadell 12.03.16
pes (2k) 9.53 Mar Iglesias Navarrete 03 Sabadell 27.02.16
pes (3k) 7.69 Mar Iglesias Navarrete 03 Sabadell 17.12.16
2000 m.m. 13'04''41 Marta Marchante Fernández 03 Sabadell 27.02.16
4x200 1'58"16 Cl.Jordan - E.Morist - C.Molleví - P.Subirana 02 Sabadell 13.02.16



INFANTIL MASCULÍ (fins 13 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA DATA
50 m.ll. 7"3 Robert Diez Ibañez 88 Mollet 04.03.00
60 m.ll. 7" 9 Josep Molleví Perujo  72 Sant Celoni 20.07.85
80 m. ll. 9"6 Ricard Ribalta Fernandez 83 Granollers 17.04.96
150 m. ll. 18"2 Ricard Ribalta Fernandez 83 Serrahima 16.05.96
400 m.ll. 57"9 josep MªGonzalez Sanchez 70 Granollers 12.10.83
600 m.ll. i 1´31"81 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
1000 m.ll. 3´00"2 Víctor Coris Cobos 01 Sant Celoni 05.04.14
2000 m.ll. 6´25"0 JosepMª Gonzalez Sanchez 70 Sant Celoni 04.09.83
3000 m.ll. 10´55"6 Gerard Blanche Rovira 84 Sant Celoni 10.05.97
60 m.t.(0,5) 8"8 Lamin Jammeh 90 Granollers 27.04.02
80 m.t.(0,84) 13"49 Marcel Gual Alonso 03 Castellar 11.06.16
220 m.t.(0,76) 32"89 Claudi Gómez Altés 03 Castellar 11.06.16
1000m"st"s-r 3´19"2 Víctor Coris Cobos 01 Granollers 24.03.13
alcada 1.66 Marcel Gual Alonso 03 Barberà 19.05.16
llargada 5.46 Ricard Ribalta Fernandez 83 Sant Celoni 09.08.86
perxa 1.95 J.A. López Rodríguez 70 sant Celoni 20.03.83
triple 0,5 10.45 Lamin Jammeh 90 Sabadell 12.10.03
pes (2kg) 10.14 David Cordova Moron 92 Reus 29.05.04
pes (3kg) 10.32 Pol Burdkart Freire 01 Tarragona 14.06.14
pes (4kg) 10.60 Donato Pacheco Lòpez  73 Granollers 19.04.86
Disc (800gr) 31.50 Pol Burdkart Freire 01 Sant Celoni 09.04.14
Disc (1kg) 29.78 Donato Pacheco Lòpez  73 Granollers 16.03.86
Martell(3kg.) 30.51 Ernest Mena Vera 86 Palafrugell 15.05.99
Javalina(500gr) 30.06 Diego Garcia Tarrida 03 Vic 7.05.16
Javalina(600gr) 26.32 Marçal Lombarte Sánchez 02 Calella 26.11.15
2000 m.m. 11' 00 "7 Carles Novell Ninou 65 Sant Celoni 25.09.77
3000 m.m. 15´40"9 Adria Galin Pons 93 El Prat 01.10.06
5000 m.m. 26´15"8 Adria Galin Pons 93 Lloret 22.10.06
3km.m. 17´00"0 Adria Castañeda Roda 94 Badalona 28.01.07
tetratló 1571 Claudi Gómez Altés
8"47*4.86*8.12*1.53
03 Sabadell 05.03.16
Pentatló 2.224 Marcel Gual Alonso
10"96*5.02*9.04*13"98*1.66
03 Barberà 29.05.16
4x80 42"0 P.Casals - D.Garcia - Cl.Gómez - M.Gual 02 Mataró 30.04.16
4x150 1' 33"0 Navarro - Molinero -
Murillo - Marin
72 Sant Celoni 14.04.84
4x200 i 1´51"34 P.Casals - D.Garcia -
M.Gual - Cl.Gomez
03 Sabadell 12.03.16
4x300 - - - - -
3x1000 9' 32"1 Navarro - Rodríguez - Marin 71 Sant Celoni 30.04.83
Tetratló:
Pentatló:
PISTA COBERTA
60 m.ll. 8"16 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
300 m.ll. 40"75 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 20.12.14
500 m.ll. 1'19"13 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 09.02.14
600 m.ll. 1'31"81 Víctor Coris Cobos 01 Sabadell 13.12.14
1000 m.ll. 3'08"74 Alex Manzanares Blánquez 03 Sabadell 17.12.16
2000 m.ll. 7'08 Eloi Acacio Rojo 04 Sabadell 19.02.17
60 m.t. 10"96 Claudi Gómez Altes 03 Sabadell 20.02.16
llargada 5.03 Claudi Gómez Altes 03 Sabadell 20.02.16
alçada 1.62 Marcel Gual Alonso 03 Sabadell 10.12.16
triple 10.36 Marcel Gual Alonso 03 Sabadell 24.01.16
pes (3k) 9.00 Pol Burkardt Freire 01 Sabadell 15.03.14
2000 m.m. 12´00"20 Bernat Pons Miro 03 Sabadell 27.02.16
4x200 1´51"34 P.Casals - D.Garcia -
M.Gual - Cl.Gomez
03 Sabadell 12.03.16
Tetratló 1.571 Claudi Gómez Altés
8"47*4.86*8.12*1.53
03 Barberà 05.03.16

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada