Mireia Planesas, CAMPIONA del Circuit Gironí de Cros

Aquest temporada l'atleta arbucienca del Club Atletisme Sant Celoni, Mireia Planesas ha fet un excelent Circuit Gironí de Cros, i ahir va pujar al més alt del podi en quedar Campiona a la categoria Infantil.

ENHORABONA!

Enllaç al resultats

Podi del Cros de Ruidellots, on la Mireia va quedar segona

Podi del Circuït Gironí de Cros 17-18

Fotos i vídeos del 44è Cros Villa de Sant Celoni

El passat 28 de gener el Club Atletisme Sant Celoni va organitzar el 44è Cros Vila de Sant Celoni. Un matí esplèndid va acompanyar una jornada que també va servir de presentació de tots els atletes de les categories de promoció i tecnificació. En acabar, el club va organitzar un dinar de germanor que va omplir el local.
Enhorabona a tots els atletes i moltes gràcies a tots per Col·laborar i participar. Ja sóm més que un club!

Enllaç a les fotografies: Marçal - Sussss - Diana - Nuria M

Vídeos de Núria R







Prebenjamins

Benjamins

Alevins

Infantils

Tecnificació

RESULTATS 44è CROS VILA DE SANT CELONI 28-1-2018

Infantil masculí

1r. Martí Cros            9'17"
2n Yeray Pedrosa       9'19"
3r  David Coris          9'52"
4r  Roc Jubany           9'57"
5è Alain Cullell          9'59"
6è Eloi Gordon         10'04"
7è Eduard Jordan      10'09"
8è Pablo Crespo        10'51"
9è Arnau Benedicto  10'57"
10è Nizar Martínez   12'04"
11è Aleix Net            13'14"
12è Ferran Alcazar    13'47"
13è Roger Cruz         14'57"

Infantil femení

1a  Nuria Marchante     10'30"
2a  Erola Capella          10'55"
3a  Eva Asensio            12'07"
4a  Carla Ginesta          12'10"
5a  Angela Domenech  12'47"
6a  Berta Twose            15'12"
7a  Feli Ntutumu           16'01"
8a  Aina Moron             16'25"
9a  Siona Gonzalez        16'25"

Aleví masculí

1r  Jan Jubany                4'21"
2n  Iker Bartolomé        4'24"
3r  Xavier Jordan           4'39"
4r  Erik Vidal                 5'05"
5è  Pol Morist                5'18"
6è  Pol Gayet                 5'23"
7è  Antoni Franco          5'31"
8è  Eric Moreno             5'35"
9è  Jan Luis Dominguez 5'35"
10è Pol Melguizo            5'44"
11è Albert Cros               6'01"
12è Ferriol Sala               6'49"

Aleví femení

1a  Sheila Pedrosa          4'56"
2a  Clara Diaz                5'11"
3a  Sitina Oliveras          5'37"
4a  Carla Jimenez           5'37"
5a  Leia Twose               6'00"

Benjamí masculí

1r   Arnau Montero      2'48"
2n  Pol Villalba            2'51"
3r  Lluc Jubany            2'55"
4r  Alan Moreno          2'55"
5è  Mateo Diaz            3'01"
6è  Tom Guriar            3'05"
7è  Oriol Pons             3'10"
8è  Marti Benedicto    3'11"
9è  Unai Blanquez      3'14"
10è  Eric Fugarolas     3'17"
11è  Ivan Jimenez       3'20"
12è  Arnau Alsina       3'24"
13è  Jan Codina          3'26"
14è  Joel Ramirez       3'27"
15è  Adrià Puig          3'27"
16è  Biel Pons            3'29"
17è  Aniol Escrig       3'29"
18è  Isaac Mendoza    3'39"

Benjamí femení

1a Mireia Garces   2'56"
2a Nuria Franco     2'59"
3a Ruth Rovalo      3'10"
4a Maria Marti       3'11"
5a Tona Acació      3'15"
6a Abril Ramirez   3'28"
7a Erola Sala          4'33"

Prebenjamí masculi

1r  Marc Bonjorn       2'02"
2n  Jan Ayala             2'02"
3r  Martí  Pons          2'06"
4r  Max Puig             2'07"
5è  Lluc Pascual        2'11"
6è  Marcial Montero  2'13"
7è  Pau Solans           2'14"
8è  Jan VIllalba         2'15"
9è  Oriol Ayala          2'17"
10è  Alvaro Rios       2'19"
11è  Daniel Retamero  2'21"
12è  Pol Rubio          2'23"
13è  Pau Badenas      2'25"
14è  Oriol Twose       3'13"

Prebenjamí femení

1a  Laia Garces          2'13"
2a  Ines Lobato          2'18"
3a  Ana Rios              2'18"
4a  Laia Domenech    2'21"

Cadet masculí

1r   Anis Daas              11'54"
2n  Alex Manzanares  12'47"
3r   Edgar Soldevila    12'56"
4r   Eloi Acacio           13'47"
5è   Nil Domenech      14'17"
6è   Pol Casals             14'21"
7è   Marcel Gual          14'29"
8è   Marçal Roig          14'57"
9è   Bernat Pons           15'32"
10è Pol Cruells             17'06"
11è David Gomez         18'12"
12è Roc Trujillo           19'07"


Cadet femení

1a    Claudia Jordan      15'32"
2a    Laura Garcia         18'12"
3a    Laia Natal             18'12"
4a    Marta Marchante  18'12"
5a    Elia Morist           19'25"
6a    Sara Asensio        20'46"
7a    Claudia Molleví   21'22"
8a    Paula Subirana     21'22"
9a    Julia Garcia          21'37"
10a  Abril Ruano          21'41"
11a  Agnes Navas         23'09"
12a  Berta Rodríguez   23'13"

Juvenil Masculí

1r  Victor Coris            12'19"
2n  Osama Rubio         13'16"
3r  Andreu Boix           14'17"
4r   Lluc Alcayde         19'32"
5è  Pol Burkardt           19'32"
6è  Marçal Lombarte    19'32"

Tastet masculí

1r  Samir Zaoui              5'45"
2n Andres Arnedo          6'40"

Tastet femení

1a  Sara Sabé                 6'00"
2a  Eva Fernandez         6'40"

Open/Junior/Veterà Masculí

  1r   Alex Avellano       1996    23'48"
  2n  Ilias Regragi          1996    25'10"
  3r   Ramon Senar         1972    26'10"
  4r   Xavier Diaz           1974    26'10"
  5è   Salvador Tort        1968    26'43"
  6è   Albert Ferrer          1987    26'48"
  7è   Antonio Bolance    1962    26'56"
  8è  Francesc Fauria       1965    27'00"
  9è  Carles Senar            1979    27'01"
10è  Pau Escrig               1994    28'55"
11è  Jofre Jovellar          1980    29'48"
12è  Kevin Bonjorn        1978    29'51"
13è  Joaquim Mendoza   1976    30'27"
14è  Santiago Pujol         1980    31'46"
15è  Santi Trujillo           1979    32'34"
16è  Laureano Lopez      1958    32'58"
17è  Toni Acacio             1974    33'22"
18è  Francesc J.Garcia    1967    33'24"
19è  Francesc Garcia V.   1956    34'21"
20è  Benja Pons               1972    36'00"
21è  Andreu Gomez         1965    37'42"
22è  Marc Martínez          1969    37'42"
23è  Ferran Capella          1964    37'42"

Open/Veterà Femení

1a  Louise Brown           1978       17'28"
2a  Paula Salgado           1975       19'11"
3a  Susana Lombardo     1975       20'56"
4a  Carmen Montserrat   1964       25'05"

2n Trofeu Any nou de Promoció

Els atletes alevins i infantils del Club Atletisme Sant Celoni han participat, en bon nombre, en aquest trofeu organitzat per CLub Atletisme Granollers. En aquesta jornada cada atleta havia de fer tres proves; un llançament, un salt i una cursa. Els resultats han estat molt bons, s'han aconseguit marques mínimes per al Campionat de Catalunya a l'aire lliure. Enhorabona!

Resultats aqui

Fotografies: Sussss - Marçal






Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta

Relleus 4x300. Foto Joan G


El passat dissabte 20 de gener es Va fer el Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 (cadets) a la pista coberta de Sabadell. L'equip masculí del Club atletisme de Sant Celoni, que s'havia classificar per a la jornada final va quedar en desena posició, fent un molt bon paper.

En general els atletes han millorat les seves pròpies marques i afronten els proxims campeonats amb fermesa.

Resultats aqui

Fotografies: Jordi - Joan









XLIVé CROS LOCAL VILA DE SANT CELONI


El proper diumenge 28 de gener, a partir de les 10:30 del matí, es celebrarà la XLIV edició del cros local Vila de Sant Celoni.

                           HORARI DE LES PROVES


Hora
Categoria
AnysVoltesDistància
10:30
INFANTIL MASC.FEM
05-062A2250 M
10:45
ALEVI MASC.FEM
07-081A1125 M
11:00
BENJAMI MASC.FEM
09-103B720 M
11:10
PREBENJAMI MASC I FEM
11-122B480 M
11:20
CADET MASC.FEM
03-043A3375 M
JUVENIL MASC-FEM
1-feb.
11:50
OPEN FEMENI
00 I ANT.4A4500 M
JR-S-VET
TASTET DE CROS SOCIS I COLABORADORS
1A1125M
OPEN MASCULI
00 I ANT6A6750 M
JR-S-VET
TASTET DE CROS SOCIS I COLABORADORS
1A1125M
13.00
LLIURAMENT DE TROFEUS

Podeu consultar el reglament i el palmarès en el següent enllaç:


                                                Més informació