ORIOL MADI, FINALISTA AL CAMPIONAT D´ESPANYA ABSOLUT

El passat cap de setmana, dies 18 i 19 de febrer, a l´estadi Carlos Gil de Salamanca s´han cel,lebrat els 53é Campionat d´espanya absolut en pista coberta, l´atleta del C.A.Sant Celoni Oriol Madi ens ha regalat una gran actucació arribant a la final dels 200 m .ll, guanyant la primera eliminatoria, passat per llocs a la semifinal i quedan en una molt bona sisena plaça a la final, aixo ens  mostra pel gran moment de forma que esta passant l´Oriol.

1ª elim.-  21"73
s/final  -  21"67
final-       21"69  6é class.

ENHORABONA!!

RESULTATS CAP DE SETMANA 11-12/02/2017

CAMPIONAT ESPANYA PROMESA

Oriol Madi 200 m.ll. Promesa M 21''72- 4art

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUNIOR 

Fanta Cisse 200 m.ll. junior F 27''78 -semi final
Fanta Cisse alçada junior F 1.52   - 6a


CAMPIONAT DE CATALUNYA DE CROSS

Clàudia Jordan Cadet F 14ena
Mireia Planesas Infantil F 4a
Eloi Acacio Infantil M 30è
Clara Diaz Alevi F 117ena
Xavier Diaz Absolut M 73è


CAMPIONAT DE CATALUNYA RELLEUS  4 x 200



Martí Casals 4 x 200 Infantil M 2'02''78
David Coris
Eloi Gordon
Roc Jubany
Julia Garcia 4 x 2oo Infantil F 2'06''13
Mireia Planesas
Nuria Marchante
Aina Moron


Angel Crespo
4 x 200 Cadet M 1'44'04
Lluc Alcayde 8ens
Marcel Gual 
Claudi Gómez
Marina Ferrer 4 x 200  Cadet F 1'53''40
Clàudia Mollevi 9enes
Elia Morist
Clàudia Jordan

CONTROL CADET- JUVENIL


Angel Crespo 60 m.ll. Cadet M 7''77
Lluc  Alcayde 60 m.ll. Cadet M 7''88
Claudi Gomez 60 m.ll. Cadet M 8''28
Claudia Mollevi 60 m.ll. Cadet F 8''63
Rocio Cortes 60 m.ll. Juvenil F 9''09
Laia Luque 60 m.ll. Juvenil F 9''39
Victor Coris  800 m.ll. Juvenil M 2'06''36
Marcel Gual alçada Cadet M 1.65
Lluc  Alcayde llargada Cadet M 5.30
Claudi Gomez llargada Cadet M 5.29
Pau Espinas llargada Juvenil M 5.53
Pol Cruells Pes Cadet M 8.30

CONTROL SANT CELONI


Bernat Pons  5000 m.m. cadet M 30'39''3
Marta Marchante 5000 m.m. cadet F 32'41''0
Eloi Acacio 3000 m.ll. Infantil M 11'05''0
Antoni Franco 600 m.ll. Alevi M 2'25''3
Marcel Anton 600 m.ll. Alevi M 2'28''7
Francesc Fauria 1500 m.ll. Absolut M 4'49''1
David Bartolome 1500 m.ll. Absolut M 5'09''2
Biel Pons 50 m.ll. Pre Benj M 8''9
Blai Perez 50 m.ll. Pre Benj M 8''9
Ivan Jimenez 50 m.ll. Pre Benj M 9''3
Alvaro Toro 50 m.ll. Pre Benj M 10''9
Jan Ayala 50 m.ll. Pre Benj M 11''9
Pau Bernat 50 m.ll. Pre Benj M 11''9
Leo Ayala 50 m.ll. Pre Benj M 12''0
Oriol Escrig 50 m.ll. Pre Benj M 12''3
Oriol Twose 50 m.ll. Pre Benj M 12''5
Arlet Fradera 50 m.ll. Pre Benj F 11''0
Martina Hernandez 50 m.ll. Pre Benj F 12''0
Martina Olmedo 50 m.ll. Pre Benj F 12''2
Xavier Jordan 60 m.ll. Benjami M 10''8
Mateo Diaz 60  m.ll. Benjami M 10''9
Joana Quin  60  m.ll. Benjami F 12''2
Abril Ramirez 60  m.ll. Benjami F 12''4
Marcel Anton 60  m.ll. Alevi M 10''0
Joan Lluis Dominguez 60  m.ll. Alevi M 10''2
Erola Capella 60  m.ll. Alevi F 9''5
Clara Diaz 60  m.ll. Alevi F 10''0
Leia Twose 60  m.ll. Alevi F 10''0
Berta Twose 60 m.ll. Infantil F 9''9
Pol Casals 60 m.ll. Cadet M 8''0
Magdiel Mejia 60 m.ll. Cadet M 8''5
Antoni Franco pes Alevi M 4.24
Marcel Anton pes Alevi M 3.85
Pol Casals alçada cadet M 1.56
Erola Capella alçada Alevi F 1.15
Maria Rigat alçada Cadet F 1.35
Antoni Franco Llargada Alevi M 3.00
Joan Lluis Dominguez Llargada Alevi M 2.73
Marcel Anton Llargada Alevi M 2.59
Clara Diaz Llargada Alevi F 2.54
Leia Twose Llargada Alevi F 2.20
Xavier Jordan Llargada Benjami M 3.05
Mateo Diaz Llargada Benjami M 2.35
Pau Bernat Llargada Benjami M 1.56
Alvaro Toro Llargada Benjami M 0.84
Abril Ramirez Llargada Benjami F 1.80
Joana Quin  Llargada Benjami F 1.36
Biel Pons Llargada Pre Benj M 2.03
Blai Perez Llargada Pre Benj M 1.83
Leo Ayala Llargada Pre Benj M 1.53
Ivan Jimenez Llargada Pre Benj M 1.48
Aniol Escrig Llargada Pre Benj M 1.32
Oriol Twose Llargada Pre Benj M 1.14
Matina Hernandez Llargada Pre Benj F 1.70
Martina Olmedo Llargada Pre Benj F 1.36

RECORD ABSOLUT D´ALÇADA FEMENINA

FANTA CISSE MILLORA EN UN CENTRIMETRE EL RECORD ABSOLUT DE SALT
D´ALÇADA.

El passat dia 4 de febrer, a la pista coberta de sabadell, l´atleta del FANTA CISSE  va establir un nou récord local en la prova de salt d´alçada deixant el llistó a  1.56 metres d´alçada.

també s´han millorat els records locals  en proves de promoció de les següents categories:

benjami masculi-04/02/2017-Sabadell
1000 m.ll  p.c   Xavier Jordan  3´48"02
60 m.t p.c         Xavier Jordan  11"37

cadet femeni-04/02/2017-Olot
javalina(500gr.)     Mar Iglesias     30.41

ORIOL MADI CAMPIO DE CATALUNYA !!!

Una altra gran actuació de l’Oriol Madi, si la setmana passada feia el doblet el Campionat de Catalunya promesa, aquesta setmana s’ha tornat a superar i ha fet el doblet al Campionat de Catalunya Absolut. No només l'ha fet sino que ho ha fet amb dues marques realment importants, en 60metres ha fet 6’’93 igualant la marca de la setmana passada i en 200 metres ha fet 21’’43, una marca que a banda de ser récord local és la 4ª marca del ranquing espanyol .

La setmana que ve hi ha el Campionat d’Espanya promesa a Madrid on l’Oriol té moltes possibilitats d’assolir posicions de podi.

FOTO JOAN ANGLADA
FOTO TEO TOVAR
FOTO JOAN ANGLADA

FELICITATS ORIOL  !!!!

CONTROL CADET 04.01.2017



RESULTATS : 


Lluc Alcayde  60 m.ll. 7''89
Claudi Gomez 60 m.ll. 8''46
Elia Morist  60 m.ll. 8''51
Gala Ruiz  300 m.ll. 48''89
Alex Manzanares 1000 m.ll. 3'08''72
Bernat Pons 1000 m.ll. 3'21''47
Paula Subirana 60 m.t. 10''41
Sarah Comajoan 60 m.t. 11''39
Elia Morist  triple 9.69
Berta Rodriguez triple 8.07
Marta Marchante triple 8.69
Berta Rodriguez pes 6.66
Lluc Alcayde  triple 11.24
Claudi Gomez triple 10.84

RESULTATS DEL 43è CROSS DE SANT CELONI

PRE BENJAMI FEMENI
1 Laia Garcés  2'15''
2 Martina Hernández 2'23''
3 Tanit Salgado 2'25''
4 Martina Olmedo 2'26''
PREBENJAMI MASCULI
1 Oriol Pons 1'52''
2 Marçal Riera 1'53''
3 Lluc Jubany 1'56''
4 Arnau Alzina 2'03''
5 Biel Pons 2'08''
6 Jan Ayala 2'15''
7 Pau Bernad 2'19''
8 Leo Ayala 2'24''
9 Aniol Escrig 2'26''
10 Oriol Twose 2'43''
11 Alvaro Toro 3'00
BENJAMI MASCULI
1 Xavier Jordan 2'32''
2 Sergi Lozano  2'44
3 Mateo Diaz 2'45''
4 Pol Melguizo 2'53''
5 Alex Alamilla 2'55''
6 Joan Costa 3''09
7 Eric Fugarolas 3'14''
8 Jairo Jerez 3'17''
9 Unai 3'18''
10 Isaac Mendoza 3'19''
BENJAMI FEMENI
1 Laia Alsina 2'52''
2 Mireia Garcés  2'59''
3 Tona Acacio 3'04''
4 Núria Franco 3'05''
5 Ana Martínez 3'16''
6 Laia Alsina 3'18''
7 Abril Ramirez 3'19''
8 Jana Melguizo 3'27''
9 Maria Martí 3'29''
10 Joana Quin  3'32''
ALEVI MASCULI
1 Jan Jubany 4'31''
2 Josep Charafi 4'50''
3 Eloi López 4'59''
4 Max Garcia  5'03''
5 Adrià Palau 5'04''
6 Pol Morist 5'08''
7 Marc Anton Dalmau 5'11''
8 Antoni Franco  5'28''
9 Derek Jerez 5'41''
10 Edgar Olmedo 6'27''
11 Albert Cros  6'33''
12 Salvador Costa 7'03''
ALEVI FEMENI
1 Erola Capella 4'32''
2 Clara Diaz 5'21''
3 Leia Twose  6'35''
INFANTIL MASCULI
1 Eloi Acacio 9'07''
2 Marti Cros 9'23''
3 David Coris 9'47''
4 Eloi Gordon 10'19''
5 Roc Jubany 11'28''
6 Eric Serna 11'22''
7 Aleix Net 11'24''
8 Marti Casals 12'34''
9 Jordi Volance 12'36''
10 Pol Benedito  13'54''
INFANTIL FEMENI 
1 Mireia Planesas 9'27''
2 Núria Marchante 10'41''
3 Siona González 13'54''
4 Carla Ginesta 14'15''
5 Aina Morón 15'11''
6 Berta Twose 15'37''
CADET MASCULI
1 Claudi Gómez 13'40''
2 Bernat Pons 13'49''
3 Pol Vilert 14'18''
4 Alex Manzanares 14'29''
5 Angel Crespo 14'44
6 Marcel Gual 15'20
7 Lluc Alcayde 15'30''
8 Pol Casals 16'48''
9 Nil Domènech 17'17''
10 Pol Cruells 18'53''
CADET FEMENI
1 Clàudia Jordan 14'50''
2 Marta Marchante 17'34''
3 Elia Morist 18'26''
4 Júlia Garcia 18'00''
5 Sara Asensio 19'01''
6 Berta Rodriguez 19'16''
7 Maria Rigat 18'17''
8 Irene Garcia 25'52''
9 Lika Homon 25'52''
JUVENIL MASCULI
1 Víctor Coris 13'07''
2 Andreu Boix 14'38''
3 Santi Pujol 15'41''
JUVENIL FEMENI
1 Laia Luque 18'15''
JUNIOR MASCULI
1 David Bartolomé 21'34''
TASTET MASCULI
1 Jordi Burgo 6'50''
TASTET FEMENI
1 Sonia Blánquez 6'24''
2 Ruth Martínez 6'40''
3 Diana Tubau 6'54''
ABSOLUT MASCULI
1 Xavier Diaz 25'21''
2 Jordi Fugarolas 26'25''
3 Salvador Tort 26'53''
4 Adrian Munik 27'38''
5 Carles Valls 28'40''
6 Joan Méndez 28'15''
7 Dan Garcés  32'25''
ABSOLUT FEMENI 
1 Paula Salgado 19'21''
2 Laurence Prigent 19'40''
3 Susana Lombardo 20'20''
4 Vanessa Martinez 20'52''
5 Marta Ruiz 23'12''
VETERA MASCULI
1 Francesc Fauria 26'57''
2 Antonio Volance 27'11''
3 Manfred Burdkart 30'16''
4 Laureano López 31'27''
5 Carlos Benedito 32'53''
6 Joan Cros 32'43''
7 Francesc Garcia 32'44''
8 Benja Pons 33'01''
9 Ruben Alamilla 34'02''
10 Toni Acacio 34'11
11 Xavier Peña 34'13''
12 Lluis Rigat 34'30''
13 Ferran Capella 34'43''
14 Marc Martinez 36'23''
15 Jose F Alamilla 43'45''
16 Jordi Blanco 44'31''