JUVENIL Femení / masculí

JUVENIL FEMENÍ (fins a 17 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA MARCA
100 m.ll. +1,5 12"28 Andrea Diez Ibáñez 88 Serrahima 23.05.04
200 m.ll. 24"99i Andrea Diez Ibáñez 88 València 09.02.05
400 m.ll. 56"50i Andrea Diez Ibáñez 88 València 13.03.05
800 m.ll. 2' 24" 1 Montse Pérez Portillo  68 Sant Celoni 02.07.83
1500 m.ll. 4' 53" 4 Imma Pinto Salinas  67 Sant Celoni 03.07.83
1 Milla  5' 39" 9 Imma Pinto Salinas  67 Sant Celoni 23.07.83
3000 m.ll. 10´49"3 Imma Pinto Salinas  67 Sant Celoni 18.03.84
100 m.t (0.76) +0.6 15"86 Glòria Cabrera Borotau 97 Cornella 17.05.14
100 m.t. 17" 6 Eulàlia Sánchez Prados 72 Sant Celoni 15.05.88
400 m.t. 1´07"39 Andrea Diez Ibáñez 88 Universitaria 03.07.04
Alçada 1.55 Glòria Cabrera Borotau 97 Cambrils 02.06.12
Llargada 5.35 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 10.06.07
Triple 11.06i Marta Miralpeix Monclús 90 Vilafranca 04.02.07
Perxa 1.95 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 18.10.03
pes-3k 9.45 Glòria Cabrera Borotau 97 Serrahima 24.05.14
Pes-4k 9.78 Olga Riera Garcia  71 Sant Celoni 27.03.88
Disc-1k 46.78 Olga Riera Garcia  71 Serrahima 06.07.88
Javelina - 500 30.74 Glòria Cabrera Borotau 97 Serrahima 25.05.14
Javelina - 600 37.40 Olga Riera Garcia  71 Vilanova 11.06.88
Pentatló 2823 p. Glòria Cabrera Borotau
9"64 - 1.48 - 9.01 - 4.62 - 2´44"80
97 Palafrugell 02.01.14
Heptatló 4.238 Glòria Cabrera Borotau
15"73(+3.2) - 1.50 - 9.45 - 26"99(+0.2) - 5.17(+1.0) - 30.74 - 2´40"73
97 Serrahima 10/11.05.14
5000 m.m. 26¨35"3 Mar Juàrez Gallardo 93 Vinaroz 16.11.08
10000 m.m 1h01´46"0 Marta Rodríguez Gener 70 Sant Celoni 21.07.84
4x100 m. ll. 53"3 O. Riera - M. Dou - E.luengo-M.Catarineu 70 Sant Celoni 25.10.87
4x400 m. ll. 4' 20" 7 E. Soriano - C. Crusellas - I. Pinto - C. Martin 67 Sant Celoni 15.05.83
PROVES OFICIALS
Heptaló abs 2948 Andrea Diez Ibáñez
20"3 - 1.35 - 7.10 - 26"8 - 4.73 - 15.89 - 2´48"4
88 C.A.Sant Celoni 13/14.09.03
PISTA COBERTA
60 m.ll 7"83 Andrea Diez Ibáñez 88 Vilafranca 26.02.05
200m.ll 24"99 Andrea Diez Ibáñez 88 València 09.02.05
400m.ll 56"50 Andrea Diez Ibáñez 88 València 13.03.05
800m.ll 2´50"11 Glòria Cabrera Borotau 97 Sabadell 15.02.14
60 m.t-0,76 9"67 Glòria Cabrera Borotau 97 Sabadell 01.03.14
Llargada 5.35 Alba Alcarria Dorado 91 Vilafranca 24.02.08
Alçada 1.51 Glòria Cabrera Borotau 97 Sabadell 01.03.14
pentatlo 2.824 Glòria Cabrera Borotau
9"82 - 1.50 - 9.90 - 4.67 - 2´50"11
97 Sabadell 15.02.14
Triple 11.06 Marta Miralpeix Monclús 90 Vilafranca 04.02.07
Pes(3kg) 9.90 Glòria Cabrera Borotau 97 Sabadell 01.03.14
 
JUVENIL MASCULÍ (fins a 17 anys)
100 m.ll. -2.2 10"99 Oriol Madí Besalú 97 Lloret  de Mar 21.06.14
150 m.ll -6.2 17"19 Oriol Madí Besalú 97 Mar Bella 10.05.14
200 m.ll. +0.4 21"64 Oriol Madí Besalú 97 Valladolid 19.07.14
400 m.ll. 48"19 Dídac Mañas Garcia  70 Salamanca 06.06.87
500 m.ll 1´18"58 Marti Rescalvo Casals 97 Mar Bella 10.05.14
800 m.ll. 1´59"04 Adrià Quesada Poveda 92 Vic 28.06.08
1´59"0 Gerard Poblet Garcia 76 Serrahima 25.07.93
1500 m. ll. 4´06"11 Carles Lorente Gonzalez 83 Serrahima 28.06.00
5000 m. ll. 15' 24" 7 Joan M. Ortega Carrillo  67 Granollers 09.10.83
110 m. t. 16"43 Martí Vilardebó Nicolau  65 Serrahima 24.07.82
400 m. t. 57"09 Robert Diez Ibañez 88 Castellar 29.05.05
3000 m.obs. 9´24´0 Joan M. Ortega Carrillo  67 Sabadell 23.09.84
Alçada 1.85 Lammin Jammeh 90 Serrahima 10.06.07
Llargada -0.9 6.67 Lammin Jammeh 90 Sabadell 17.06.07
Perxa 3.70 Jordi Vilà Torras  72 Sant Celoni 02.09.89
3.70 Oscar Gaspar Zarallo 73 lloret  11.03.90
Triple -0.9 14.53 Lammin Jammeh 90 Aviles 24.06.07
Pes - 7,26 11.94 Ramon Fugarolas Rodenas  61 Igualada 30.04.78
Disc-2k 31.58 Donato Pacheco Lòpez  73 Sant Celoni 06.05.90
Javelina-0,8 44.88 Valeriano Nevado Santana  70 Granollers 06.04.87
Martell 7,26 45,16 Donato Pacheco Lòpez  73 Sant Celoni 20.06.90
Decatlo 4064 p. Miquel Trujillo Coll 77 Sant Celoni 10/11.06.95
5000 m. m. 21' 26" 2 F. Botonero Garrido  63 Granollers 10.05.80
10000 m.m. 44' 04" 1 Francesc Botonero Garido  63 Serrahima 05.07.80
4x100 m.ll. 47"1 Josep Pagès - Josep Molleví - Francesc Vidal - Xavi Ortuzar Sant Celoni 12.10.87
4x400 m. ll. 3´48"6 A.Fernandez-B.Pineda - B.Garceran-A.Quesada 92 Sant Celoni 25.10.09
PISTA COBERTA
60 m. ll. 7"01 Oriol Madí Besalú 97 Sabadell 01.03.14
200 m. ll. 22"06 Oriol Madí Besalú 97 Sabadell 01.03.14
400 m. ll. 50"06 Dídac Mañas Garcia 70 Saragossa 01.03.87
800m.ll 2´01"63 Adrià Quesada Poveda 92 Vilafranca 21.02.09
1500 m.ll 4´26"91 Adrià Quesada Poveda 92 Vilafranca 24.01.09
Llargada 6.72 Lamin Jammeh 90 Saragossa 10.02.07
Alçada 1.77 Lamin Jammeh 90 Sant Cugat 15.12.06
Triple 14.54 Lamin Jammeh 90 Saragossa 11.02.07
Pes(5kg) 9.43 Àlex ALfonso Navarro 96 Sabadell 15.12.12
3000m.m 12´22"2 Francisco Botonero Garrido 63 Oviedo 09.02.80

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada