JUNIOR Femení / masculí

JUNIOR FEMENÍ (fins a 19 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA MARCA
100 m. ll. '+1,5 12"28 Andrea Diez Ibañez 88 Serrahima 23.05.04
200 m. ll. 24"99i Andrea Diez Ibañez 88 Valencia 09.02.05
400 m. ll. 56"50i Andrea Diez Ibañez 88 Valencia 13.03.05
800 m. ll. 2' 24" 1 Montse Perez Portillo 68 Sant Celoni 02.07.83
1500 m. ll. 4' 53" 4 Imma Pinto Salinas 67 Sant Celoni 03.07.83
3000 m. ll. 10´49"3 Imma Pinto Salinas 67 Sant Celoni 18.03.84
100 m. t. 17" 6 Eulalia Sanchez Prados 72 Sant Celoni 15.05.88
400 m. t. 1´07"39 Andrea Diez Ibañez 88 Universitaria 03.07.04
Alçada 1,51 Nuria Lleonart Villa 75 Sant Celoni 14.05.89
Llargada 5.35 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 10.06.07
Triple 11.06i Marta Miralpeix Monclus 90 Vilafranca 04.02.07
Perxa 1.95 Alba Alcarria Dorado 91 Serrahima 18.10.03
Pes 11.84 Olga Riera Garcia 71 Calella 11.03.89
Disc 51. 60 Olga Riera Garcia 71 Jaen 26.05.89
Javelina 37.40 Olga Riera Garcia 71 Vilanova 11.06.88
Heptaló 2948 Andrea Diez Ibañez
20"3-1.35-7.10-26"8
-4.73-15.89-2´48"4
88 Sant Celoni 13/14.09.03
5000 m.m 26¨35"3 Mar juarez Gallardo 93 Vinaroz 16.11.08
10000 m.m. 1h01´46"0 Marta Rodriguez Gener 70 Sant Celoni 21.07.84
4x100 m.ll. 52" 2 M. Catarineu - M. Dou -
O. Riera - N. Lleonart
Tarragona 01.05.89
4x400 m.ll. 4' 20" 7 E. Soriano - C. Crusellas Sant Celoni 15.05.83
PROVES OFICIALS
1 Milla. 5' 39" 9 Imma Pinto Salinas 67 Sant Celoni 23.07.83
PISTA COBERTA
60 m.ll. 7"83 Andrea Diez Ibañez 88 Vilafranca 26.02.05
200 m.ll. 24"99 Andrea Diez Ibañez 88 Valencia 09.02.05
400 m.ll. 56"50 Andrea Diez Ibañez 88 Valencia 13.03.05
800 m.ll. 2´50"11 Gloria Cabrera borotau 97 Sabadell 15.02.14
60 m.t. (0,76) 9"67 Gloria Cabrera borotau 97 Sabadell 01.03.14
llargada 5.35 Alba Alcarria Dorado 91 Vilafranca 24.02.08
alçada 1.51 Gloria Cabrera borotau 97 Sabadell 01.03.14
Pentatló 2824 Gloria Cabrera borotau
9"82*1,50*9.90*4.67*2´50"11
97 Sabadell 15.02.14
triple 11.06 Marta Miralpeix Monclus 90 Vilafranca 04.02.07
 
JUNIOR MASCULÍ (fins a 19 anys)
PROVA MARCA ATLETA ANY NAIXEMENT PISTA MARCA
100 m. ll. 10"5 Dídac Mañas Garcia 70 Andorra 30.04.89
200 m. ll. 21" 42 Dídac Mañas Garcia 70 Guadalajara 18.06.88
400 m. ll. 47" 80 Dídac Mañas Garcia 70 Castelló 26.06.88
800 m. ll. 1'55"89 Carles Lorente Gonzalez 83 Serrahima 09.06.01
1500 m. ll. 4'00"1 Juan M.Ortega carrillo 67 Serrahima 01.06.85
5000 m. ll. 15' 24" 7 Joan M. Ortega Carrillo 67 Granollers 09.10.83
110 m. t. 16"43 Martí Vilardebó Nicolau 65 Serrahima 24.07.82
400 m. t. 57"01 Josep Molleví Perujo 72 Sant Celoni 06.06.90
3000 m. obs. 9'07"3 Joan M. Ortega Carrillo 67 Serrahima 09.06.85
Alçada -0.9 1.85 Lammin Jammeh 90 Serrahima 10.06.07
Llargada 6.67 Lammin Jammeh 90 Sabadell 17.06.07
Perxa 4,00 Jordi Vilà Torras 72 Sant Celoni 01.04.90
Triple -0.9 14.53 Lammin Jammeh 90 Aviles 24.06.07
Pes 11,94 Ramon Fugarolas Rodenas 61 Igualada 30.04.78
Disc 31,58 Donato Pacheco Lòpez 73 Sant Celoni 06.05.90
Javelina 47,60 Valeriano Nevado Santana 70 Sant Celoni 15.05.88
Martell 45,16 Donato Pacheco Lòpez 73 Sant Celoni 20.06.90
Decatlo 4064 p. Miquel Trujillo Coll 77 Sant Celoni 10/11.06.95
10000 m. m. 44' 04" 1 Francesc Botonero Garido 63 Serrahima 05.07.80
4x100 m. ll. 44" 64 Josep Pagès - Josep Molleví - Francesc Vidal - Jordi Vilà 72 Granollers 30.06.91
4x400 m. ll. 3'28"66 G.Kiramba-G.Blanche - A.Grau-C.Lorente 83 Lleida 21.04.02
PROVES OFICIALS
60 m. ll. 7" 0 Dídac Mañas Garcia 70 Serrahima 06.03.88
1000 m. ll. 2´32"7 Carles Lorente González 83 Palafrugell 09.06.01
2000 m. ll. 5' 34" 5 Joan M. Ortega Carrillo 67 Sant Celoni 24.03.85
330 m.t 45"54 Santi Trujillo Coll 79 Serrahima 26.05.96
1500 m. obs. 4' 28" 4 Joan M. Ortega Carrillo 67 Sant Celoni 13.03.83
1 milla m. 7' 44" 9 Juan C. Rodriguez Perez 68 Sant Celoni 13.09.86
3000 m. m. 12' 22" 2i F. Botonero Garrido 63 Oviedo 09.02.80
5000 m. m. 21' 26" 2 F. Botonero Garrido 63 Granollers 10.05.80
PISTA COBERTA
60 m. ll. 7"01 Oriol Madi Besalu 97 Sabadell 01.03.14
200 m. ll. 22"06 Oriol Madi Besalu 97 Sabadell 01.03.14
400 m. ll. 48"97 Didac Mañas Garcia 70 Valencia 21.02.88
800m.ll 1´56"86 Carles Lorente Gonzalez 83 Vilafranca 24.02.02
1500 m.ll 3´57"69 Carles Lorente Gonzalez 83 Vilafranca 18.01.02
Llargada 6.72 Lamin Jammeh 90 Saragossa 10.02.07
Alçada 1.77 Lamin Jammeh 90 Sant Cugat 15.12.06
Triple 14.54 Lamin Jammeh 90 Saragossa 11.02.07
Pes(5kg) 9.43 Alex ALfonso Navarro 96 Sabadell 15.12.12
3000m.m 12´22"2 Francisco Botonero Garrido 63 Oviedo 09.02.80

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada