RESULTATS CAP DE SETMANA 11-12/02/2017

CAMPIONAT ESPANYA PROMESA

Oriol Madi 200 m.ll. Promesa M 21''72- 4art

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUNIOR 

Fanta Cisse 200 m.ll. junior F 27''78 -semi final
Fanta Cisse alçada junior F 1.52   - 6a


CAMPIONAT DE CATALUNYA DE CROSS

Clàudia Jordan Cadet F 14ena
Mireia Planesas Infantil F 4a
Eloi Acacio Infantil M 30è
Clara Diaz Alevi F 117ena
Xavier Diaz Absolut M 73è


CAMPIONAT DE CATALUNYA RELLEUS  4 x 200



Martí Casals 4 x 200 Infantil M 2'02''78
David Coris
Eloi Gordon
Roc Jubany
Julia Garcia 4 x 2oo Infantil F 2'06''13
Mireia Planesas
Nuria Marchante
Aina Moron


Angel Crespo
4 x 200 Cadet M 1'44'04
Lluc Alcayde 8ens
Marcel Gual 
Claudi Gómez
Marina Ferrer 4 x 200  Cadet F 1'53''40
Clàudia Mollevi 9enes
Elia Morist
Clàudia Jordan

CONTROL CADET- JUVENIL


Angel Crespo 60 m.ll. Cadet M 7''77
Lluc  Alcayde 60 m.ll. Cadet M 7''88
Claudi Gomez 60 m.ll. Cadet M 8''28
Claudia Mollevi 60 m.ll. Cadet F 8''63
Rocio Cortes 60 m.ll. Juvenil F 9''09
Laia Luque 60 m.ll. Juvenil F 9''39
Victor Coris  800 m.ll. Juvenil M 2'06''36
Marcel Gual alçada Cadet M 1.65
Lluc  Alcayde llargada Cadet M 5.30
Claudi Gomez llargada Cadet M 5.29
Pau Espinas llargada Juvenil M 5.53
Pol Cruells Pes Cadet M 8.30

CONTROL SANT CELONI


Bernat Pons  5000 m.m. cadet M 30'39''3
Marta Marchante 5000 m.m. cadet F 32'41''0
Eloi Acacio 3000 m.ll. Infantil M 11'05''0
Antoni Franco 600 m.ll. Alevi M 2'25''3
Marcel Anton 600 m.ll. Alevi M 2'28''7
Francesc Fauria 1500 m.ll. Absolut M 4'49''1
David Bartolome 1500 m.ll. Absolut M 5'09''2
Biel Pons 50 m.ll. Pre Benj M 8''9
Blai Perez 50 m.ll. Pre Benj M 8''9
Ivan Jimenez 50 m.ll. Pre Benj M 9''3
Alvaro Toro 50 m.ll. Pre Benj M 10''9
Jan Ayala 50 m.ll. Pre Benj M 11''9
Pau Bernat 50 m.ll. Pre Benj M 11''9
Leo Ayala 50 m.ll. Pre Benj M 12''0
Oriol Escrig 50 m.ll. Pre Benj M 12''3
Oriol Twose 50 m.ll. Pre Benj M 12''5
Arlet Fradera 50 m.ll. Pre Benj F 11''0
Martina Hernandez 50 m.ll. Pre Benj F 12''0
Martina Olmedo 50 m.ll. Pre Benj F 12''2
Xavier Jordan 60 m.ll. Benjami M 10''8
Mateo Diaz 60  m.ll. Benjami M 10''9
Joana Quin  60  m.ll. Benjami F 12''2
Abril Ramirez 60  m.ll. Benjami F 12''4
Marcel Anton 60  m.ll. Alevi M 10''0
Joan Lluis Dominguez 60  m.ll. Alevi M 10''2
Erola Capella 60  m.ll. Alevi F 9''5
Clara Diaz 60  m.ll. Alevi F 10''0
Leia Twose 60  m.ll. Alevi F 10''0
Berta Twose 60 m.ll. Infantil F 9''9
Pol Casals 60 m.ll. Cadet M 8''0
Magdiel Mejia 60 m.ll. Cadet M 8''5
Antoni Franco pes Alevi M 4.24
Marcel Anton pes Alevi M 3.85
Pol Casals alçada cadet M 1.56
Erola Capella alçada Alevi F 1.15
Maria Rigat alçada Cadet F 1.35
Antoni Franco Llargada Alevi M 3.00
Joan Lluis Dominguez Llargada Alevi M 2.73
Marcel Anton Llargada Alevi M 2.59
Clara Diaz Llargada Alevi F 2.54
Leia Twose Llargada Alevi F 2.20
Xavier Jordan Llargada Benjami M 3.05
Mateo Diaz Llargada Benjami M 2.35
Pau Bernat Llargada Benjami M 1.56
Alvaro Toro Llargada Benjami M 0.84
Abril Ramirez Llargada Benjami F 1.80
Joana Quin  Llargada Benjami F 1.36
Biel Pons Llargada Pre Benj M 2.03
Blai Perez Llargada Pre Benj M 1.83
Leo Ayala Llargada Pre Benj M 1.53
Ivan Jimenez Llargada Pre Benj M 1.48
Aniol Escrig Llargada Pre Benj M 1.32
Oriol Twose Llargada Pre Benj M 1.14
Matina Hernandez Llargada Pre Benj F 1.70
Martina Olmedo Llargada Pre Benj F 1.36

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada