Bon any nou 2017

Que el 2017 porti tants bons resultats als nostres atletes com els ha portat aquest any que acaba:

Campions, medallistes i finalistes al Campionat de Catalunya Veterà
Medallista al Campionat de Catalunya de Mitja Marató
Campiona al Campionat de Catalunya de Curses de Muntanya
Semifinalista al Campionat Mundial d'Atletisme Junior, medallista al Campionat d'Espanya Júnior i de Catalunya absolut
Medallista i finalistes al Campionat de Catalunya Cadet
Finalistes al Campionat d'Espanya Infantil
Campions, medallistes i finalistes al Campionat de Catalunya Infantil
Medallistes al Campionat de Catalunya de Relleus Infantils
Campió al Campionat de Catalunya de Proves Combinades Infantil
Campions, medallistes i finalistes al Campionat del Vallès

I UNES FANTÀSTIQUES CAMPIONES FEMENINES AL CAMPIONAT DEL VALLÈS

Enhorabona a tots per la constànca, l'esforç i els resultats obtinguts.


RESULTATS CAP DE SETMANA

CONTROL CADET , SABADELL 10/12/16.      
 Fotos (D.Tubau)    Resultats oficials

Marçal Lombarte 60 M.LL. 8''63
Pol Casals 60 M.LL. 8''62
Pol Cruells 60 M.LL. 8''93
Marcel Gual 60 M.LL. 8''46
Berta Rodríguez 60 M.LL. 9''48
Èlia Morist 60 M.LL. 8''61
Julia Andrea Garcia  60 M.LL. 9''46
Mar Iglesias 60 M.LL. 8''93
Marta Marchante 60 M.LL. 9'56
Sara Asensio 60 M.LL. 9''70
Claudia Jordan 60 M.LL. 9''12
Diego Garcia 300 M.LL. 44''00
Guillem Morales 300 M.LL. 42''27
Lluc Alcayde 300 M.LL. 41''32
Anzhelica homon 300 M.LL. 50''15
Berta Rodríguez 300 M.LL. 53''30
Elsa Lombarte 300 M.LL. 1'03''72
Marina Ferrer 300 M.LL. 43''78
Maria Rigat 300 M.LL. 49''06
Sarah Comajuan 300 M.LL. 48''54
Clàudia Molleví 300 M.LL. 49''20
Paula Subirana 300 M.LL. 46''16
Álex Manzanares 600 M.LL. 1'43''46
Claudia Jordan 600 M.LL. 1'45''78
Marta Marchante 600 M.LL. 2'15''06
Bernat Pons 3000 M.LL. 11'35''78
Pol Vilert 3000 M.LL. 12'11''42
Marina Ferrer 60 M.T. 10''69
Paula Subirana 60 M.T. 10''38
Claudi Gómez 60 M.T. 11''13
Mar Iglesias LLARGADA 3.84
Elsa Lombarte LLARGADA 3.40
Clàudia Molleví LLARGADA 4.54
Èlia Morist LLARGADA 4.33
Anzhelica homon LLARGADA 3.88
Sara Asensio LLARGADA 3.36
Sarah Comajuan LLARGADA 3.80
Maria Rigat LLARGADA 3.80
Marcel Gual ALÇADA 1.62
Claudi Gómez ALÇADA 1.50
Lluc Alcayde LLARGADA 5.41
Pol Casals LLARGADA 4.84
Pol Cruells LLARGADA 3.43
Diego Garcia LLARGADA 4.80
Lluc Alcayde PES 10.16
Pol Cruells PES 8.01

CONTROL JUVENIL - JUNIOR , SABADELL 10/12/16  
Fotos (J.Coris)    Resultats

Aina  Barri 200 M 26''62
Fanta Cisse 200 M 27''28
Laia Luque 200 M 32''32
Víctor Coris 800 M 2'06''66
Pol Burkardt LLARGADA 5.49


CONTROL ABSOLUT , SABADELL 11/12/16

Joan Anglada 60 M.LL. 7''35
Oriol  Madi 300 M.LL. 35''10
Marta Ruiz 200 M.LL. 28''60

TROFEU NATALIA AMIEL , SABADELL 11/12/16      
Fotos (D.Tubau)    Vídeo relleus (F.J.Garcia)   Resultats

Unai Blanquez 60 M.LL 11''23
Arnau Montero 60 M.LL 11''17
Eric Fugarolas  60 M.LL 11''20
Pol Melguizo 60 M.LL 11''59
Alex Alamilla 60 M.LL 11''13
Xavier Jordan 60 M.LL 10''29
Tona Acacio 60 M.LL 11''27
Maria  Marti 60 M.LL 12''62
Joana Quin 60 M.LL 13''82
Abril Ramirez 60 M.LL 12''29
Nuria Franco 60 M.LL 10''94
Jana Melguizo 60 M.LL 12''12
Xavier Jordan LLARGADA 2.91
Alex Alamilla LLARGADA 2.43
Eric Fugarolas  LLARGADA 2.38
Pol Melguizo LLARGADA 2.35
Arnau Montero LLARGADA 2.20
Sergi   Lozano LLARGADA 1.85
Unai Blanquez LLARGADA 1.85
Maria  Marti LLARGADA 2.85
Tona Acacio LLARGADA 2.17
Nuria Franco LLARGADA 2.05
Jana Melguizo LLARGADA 1.97
Joana Quin LLARGADA 1.75
Abril Ramirez LLARGADA 1.30
Pol Morist 60 M.LL 11''27
Jan Jubany 60 M.LL 9''75
Marc Anton 60 M.LL 11''12
Antoni Franco 60 M.LL 10''59
Leia twose 60 M.LL 12''10
Erola Capella 60 M.LL 9''76
Clara Diaz 60 M.LL 11''08
Pol Morist 600 M 2'23''13
Clara Diaz 600 M 2'40''40
Jan Jubany PES 6.91
Marc Anton PES 3.85
Antoni Franco PES 2.46
Erola Capella PES 6.04
Leia twose PES 2.50
Martí Casals 60 M 9''42
Roc Jubany 60 M 9''34
David Coris 60 M 9''05
Eloi Gordon 60 M 9''82
Aleix Net  60 M 10''97
Eloi Acacio 60 M 9''58
Aina Moron 60 M 9''87
Nuria Marchante 60 M 9''19
Mireia  Planesas 60 M 9''93
Júlia Garcia 60 M 9''29
Julia  Om 60 M 10''01
Eva Asensio 60 M 10''10
Siona Gonzalez 60 M 9''21
Berta Twose 60 M 10''99
Eloi Gordon 600 M 2'01''47
Eloi Acacio 600 M 1'52''11
Aleix Net  600 M 2'17''77
Nuria Marchante 600 M 2'03''00
Mireia  Planesas 600 M 1'58''53
Martí Casals 4 X 200 2'04''60
Roc Jubany
David Coris
Eloi Acacio
Nuria Marchante 4 X 200 2'06''78
Mireia  Planesas
Júlia Garcia
Siona Gonzalez
Berta Twose 4 X 200 2'24''14
Eva Asensio
Julia  Om
Aina Moron